SÚŤAŽÍME NA FACEBOOKU!


Sleduj náš Facebook a dozvieš sa viac! 

 

 facebook.com/yoliknihy

 

Vy máte radi knihy, my máme radi vás a to je ozaj skvelá kombinácia! :)
Na Facebooku pre vás pravidelne pripravujeme rôzne súťaže, preto sledujte náš profil a buďte v hre! Staňte sa našimi fanúšikmi a dozviete sa prví! :) 

 

Rozdávame perá s citátom Will Grayson, Will Grayson (19. 2. 2016)

 

Podľahli sme zaláskovanému ošiaľu (11. 2. 2016)

 

Aby zimné večery neboli až tak dlhé (19. 1. 2016)

 

 

 

 

Čvirikali vrabce, čistite si kapce (7. 12. 2015)

 

Hry o život Drozdajka 2  (14. 11. 2015)

 

Vyhraj novinku Nech sneží (11. 11. 2015)

 

YOLibleskovka (5. 10. 2015)

 

Čo by ti pomohlo prežiť na Zhorenisku? (16. 9. 2015)
Cez víkend sme vyhlásili súťaž, ktorá potešila určite mnohých z vás. :) Spoločne sme vyskladali "Balíček prežitia" a tu sú výhercovia! Srdečne blahoželáme! :) Bystrík Klčo, Táňa Slahučková, Lesi Ilucová, Denisa Deni Mikušicová, Ľudovít Luigi Kováč, Dominika Dulovcová, Barča Budinková, Barbora Bárbi Matejková. Šťastlivcov prosíme, nech nás kontaktujú správou na FB. Všetkým ďakujeme a ostatní, hlavu hore! So súťažami ani zďaleka nekončíme. :) 

 

 

Výhercov súťaže s knihou After - Bozk žrebujeme priebežne, mená nájdeš tuhttp://bit.ly/AFTERvyhercovia

Pre viac info klikni na obrázok ►

 

 

 

 

 

Súťaž Paper Towns (16. 7. 2015)
Stačilo, že ste sa s nami podelili o svoje výnimočné dobrodružstvo, napísali ho do komentára a boli ste v hre o skvelé ceny. Odmenili sme vás hneď niekoľkých: Lenka Šišmičová, Mária Balúchová, Sára Šmelková, Alžbeta Funiaková, Ema Šašalová, Sim Drábiková, Lucia Bačinská, Žof Vladárová.  Blahoželáme! :)
  

 

Vyhraj kompletné vydanie Harryho Pottera v super boxe! (27. 6. 2015)
Takúto súťaž sme tu ešte nemali. :) Dlho sme rozmýšľali, čo pre vás vymyslieť. A keďže výhra to nie je len tak hocijaká, museli ste si ju zaslúžiť. :) Odpozorovali sme „zaručené pravdy“ v young adult literatúre. Tak napríklad: 
ZLÝ CHLAPEC + DOBRÉ DIEVČA = ♡
KRÁSNA REBELKA + OUTSIDERKA = MAGNET PRE UPÍROV
SMRTEĽNÍČKA + ZLÝ ČARODEJNÍK = PERFEKTNÝ POTOMOK

A od vás sme chceli, nech naše výmysly doplníte. Pri ich čítaní sme sa pobavili, zasmiali a vybrali výherkyňu Majku Ogurčákovú. Blahoželáme!

  

 

Máme pre vás plnú náruč kníh - Odviaž sa! Kdekoľvek! (15. 6. 2015)
Tentoraz to bola ozaj rýchlovka! :) Opýtali sme sa jednoduchú otázku: Akú úlohu by si do zápisníka doplnil ty? a s nápadmi sa doslova roztrhlo vrece. 
Výhercovia knihy Odviaž sa! Kdekoľvek! sa stali: 1. Simona Sima 2. Zuzana Ľudviková 3. Alžbeta Glory Labudová 4. René Oliver Csikós 5. Sofia Sophy Gumanová

 

 

Rozkvitnutá lúka - súťaž o kvetinové záložky (8. 6. 2015)
Ale sme rozkvitli! :) Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do našej kvetinovej súťaže, zdieľali, komentovali, odporúčali priateľom. ❀ Žrebovali sme výhercov a tu je zoznam mien:
1. Alžbeta Vysočanová, 2. Kewa Vanková Bursová, 3. Kikuška Kika Hulinová, 4. Marika Vidňanská Čižmariková, 5. Tereza Čillíková, 6. Sára Pavlovičová, 7. Lucia Mrvová, 8. Natália Fedorjaková, 9. Janka Štelmachová, 10. Rebeka Beba Matulová

 


KAM ZMIZLA exkluzívne do tvojej čítačky mesiac pred oficiálnym vydaním (5. 6. 2015)
 ♡ MILUJEME MIU ♡ ... a zdá sa, že vy ju milujete rovnako! :) Usilovne pracujeme na pokračovaní bestsellera Zostaň so mnou - Ak zostanem, no už v predstihu potešíme naše výherkyne Bašku Emerson a Mariku Svetlú a pošleme im knihu do čítačky! Srdečne blahoželáme!

 

Súťaž o 3x knihu podľa vlastného výberu z YOLi (29. 5. 2015)
Niekedy urobíš životné rozhodnutie, a niekedy sa život rozhodne za teba. Rozhodli ste, že toto je najkrajší citát z knihy Zostaň so mnou.
Výhercami súťaže sa stali: Peťo Kucharík, Emmalyn Šurinová, Natália Ondrášková.  Blahoželáme! :)

 

Súťaž o 3x knihu Fanúšička (25. 5. 2015)
Nie je láska na prvý pohľad často len na prvý pohľad láskou? Pýtali sme sa. A vy ste odpovedali. Ďakujeme za krásne myšlienky, príbehy, impulzy.
Výhercami kníh sa stali: Ján Ondrejkov, Mária Rusnáková, Dominika Bezdeková. Srdečne blahoželáme!
Užite si krásne čítanie a ostatní nezúfajte, čoskoro vymyslíme niečo znova. :) 

 

Právě vychází
Nejčtenější články Doporučené články