autor

YOLi

Anjelský prach (Recenzia) od Mišky

Anjelský prach – Barbora Jankovičová

 

 

 

Kate má skvelú robotu. Jej práca právničky je na ceste ku kariérnemu postupu. Všetko vyzerá sľubne. Keď sa však jeden večer rozhodne ísť spolu s babami do klubu, stane sa jej to osudným.

Od toho večera sa jej dejú zvláštne veci. Zjavuje sa jej Ron, ktorý je mužom jej snov. Stále sa k nemu vracia a nevie sa od neho len tak ľahko odpútať. Nadovšetko ho miluje a urobí preňho aj nepochopiteľné. Nie je však Ron len výplodom fantázie? Túžby?

Jej zdravotný stav sa pomaličky zhoršuje až skončí na najviac neočakávanom mieste. Keď sa po ťažkých šiestich mesiacoch vracia domov, zisťuje, že si nič nepamätá od toho osudného večera. 

Jej bývalý priateľ k nej vysiela túžobné signály a chce ju naspäť, aj keď jej veľmi ublížil. No po mesiacoch strávených preč, Kate prehodnocuje svoj doterajší život, mení pohľad na svet a hlavne ľudí okolo seba. 

Kate postupne zisťuje, že nie všetko, je len úplná náhoda. Všetko je prepojené a nedeje sa to len tak. Odhaľuje tajomstvá mužov, ktorí ju obklopujú.

Kate sa však nevie rozhodnúť, či sa vráti k svojmu bývalému priateľovi, alebo nájde svojho Rona, či radšej zostane sama?

Wau, wau, wau. Skvelé čítanie. Zasa ma len utvrdilo v tom, že máme dať šancu slovenským spisovateľom.

Anjelský prach bola droga. Droga čítať, pokračovať, odhaľovať. Nevedela som sa od nej odtrhnúť. Keď začnete, už neviete prestať. 

Veľmi zaujímavý štýl písania, skvelá téma, dej, ľudia. Zaujímavo spravené, tajomné. Vedela by som túto knihu porovnať aj so zahraničnými spisovateľmi.

                                                                                                                     

Odporúčam vám prečítať si, pretože to nie je len o láske, ale najmä o psychike človeka, čo dokážu s ním spraviť návykové látky. Ako dokážu s nami ľudia manipulovať a my im to s radosťou všetko zjeme.  

Anjelský prach je debutove dielo napísané perom slovenskej spisovateľky, ale ja som mala pocit, ako by som čítala niečo od autora, ktorý už má s písaním veľa skúseností.

 

- Miška

Viac od Mišky sa dozviete na jej blogu www.mycourtofdreams.blogspot.sk alebo instagrame #books.collection


Právě vychází
Nejčtenější články Doporučené články