autor

YOLi

Papierová princezná 17+

Títo Royalovci ťa zničia!

 

Prvá časť horúcej ságy Papierová princezná ťa určite dostane!Ella Harperová sa po matkinej smrti snaží uživiť pochybným spôsobom, pre mladé dievča úplne nevhodným, keď jej cestu skríži Callum Royal – mimoriadne bohatý nový poručník. Ella sa rozhodne odmieta nasťahovať do jeho sídla, ale nemá na výber. Ak sa chce dostať na vysokú školu, iná možnosť jej neostáva. Zlatá klietka jej však neprináša len luxus a bohatstvo, ale aj intrigy a nenávisť. Pobyt v sídle Royalovcov Elle každú chvíľu znepríjemňujú Callumovi neskutočne príťažliví synovia, medzi ktorými vyniká očarujúci, 17-ročný Reed Royal. Ten, spolu s bratmi, nemá o jej počestnosti najlepšiu mienku a rozhodne sa vyštvať vypočítavú zlatokopku z domu.


Čo ak sa mýli a Ella nie je taká, ako sa prv nazdával a to, čo k nej cíti ho totálne prevalcuje? Jedno je isté, s Reedom ju nečaká nič dobré. Všetci veľmi dobre vedia, že Royalovci zničia každého, s kým sa dajú dokopy...

 

Ukážka len pre TEBA!

 

Zrazu ma vyľaká klopanie na dvere.

„Callum?“ zvolám.

„Nie, tu je Reed. Otvor.“

Pohľadom skĺznem na svoje obrovské tričko. Patrilo jednému z maminých priateľov a celkom slušne ma zahaľuje, ale nemienim čeliť obviňujúcemu a zlostnému pohľadu jedného z Royalovcov, ak nie som plne vyzbrojená. To znamená oblečená a nalíčená ako typické zlé dievča.

„Nie som poriadne oblečená.“

„Na to seriem. Máš päť sekúnd, potom idem dnu.“ Znie rozhodne a energicky.

Kretén. Pri jeho zápale nepochybujem, že by bol schopný rozraziť dvere, keby chcel.

Postavím sa a rázne otvorím dvere. „Čo chceš?“

Trúfalo si ma prezrie od hlavy po päty, a hoci mám dostatočne dlhé tričko, aby zakrylo všetko potrebné, cítim sa pred ním ako nahá. Nepáči sa mi to a nedôvera, ktorá sa vo mne usadila včera večer, pomaly prerastá do skutočného odporu.

„Zaujíma ma, čo za hru to hráš.“ Urobí krok vpred a mne je jasné, že ma tým chce zastrašiť. Tento chalan využíva svoju telesnú schránku ako zbraň aj návnadu.

„Myslím si, že by si sa mal porozprávať so svojím otcom. To on ma uniesol a priviedol sem.“

Reed urobí ďalší krok, až sme tak blízko, že pri každom nádychu sa nám dotknú telá.

Je taký sexi, až mi vyschne v ústach a pocítim vzrušenie na miestach, o ktorých by som si nemyslela, že by ich mohol prebrať k životu taký idiot. Od mamy som sa však okrem iného naučila aj to, že nášmu telu sa môžu páčiť veci, ku ktorým má hlava odpor. A hlavnú kontrolu musí mať hlava. Bolo to jedno z jej napomenutí v štýle: „Rob, čo ti hovorím, a neopakuj po mne.“

Je to kretén a chce ti ublížiť, kričím v duchu na svoje telo. Bradavky mi stvrdnú aj napriek varovaniu.

„Určite si sa poriadne bránila, však?“ Pohŕdavo sa zahľadí na hroty, ktoré sa mi vytvorili pod tričkom.

Neostáva mi nič iné, iba predstierať, že mám bradavky v pohotovosti vždy.

„Opakujem. Mal by si sa pozhovárať so svojím otcom.“ Otočím sa a tvárim sa, že Reed Royal nedráždi každé nervové zakončenie v mojom tele. Presuniem sa k posteli a zoberiem do ruky jedny z jednofarebných nohavičiek. S absolútnou ľahkosťou si stiahnem staré a nechám ich ležať na krémovom koberci.

Začujem za sebou prudký nádych. Bod pre môj tím.

Oblečiem si nové tak nedbanlivo, ako len dokážem, a opatrne si ich vytiahnem po nohách až pod obrubu trička. Cítim, ako mi pohľadom prechádza po tele, akoby sa ma naozaj dotýkal.

„Mala by si vedieť, že nech už hráš akúkoľvek hru, nemôžeš vyhrať. Nie proti nám všetkým.“ Hlas má hlbší a drsnejší. Moje predstavenie naňho spravilo dojem. Druhý bod. Som nesmierne rada, že ho mám za chrbtom a nevidí, aký dojem urobil on na mňa. Svojím hlasom, pohľadom. „Ak odídeš hneď, nič sa ti nestane. Necháme ti všetko, čo ti otec dal, a nik z nás ťa nebude obťažovať. Ak ostaneš, zlomíme ťa tak, že sa odtiaľto odplazíš.“


Právě vychází
Nejčtenější články Doporučené články