autor

YOLi

Každý piatok žrebujeme 6 výhercov!

Vyhraj knihu podľa vlastného výberu z YOLi a lístky na IMAGINE DRAGONS

Ubehlo presne desať dní a do súťaže s knihou After – Bozk sa zapojili už mnohí z vás! :) Máme z toho obrovskú radosť a ako sme sľúbili – vždy v piatok žrebujeme 6 výhercov, ktorí získajú knihu podľa vlastného výberu z YOLi. Tu sú šťastlivci, srdečne blahoželáme! Výhercov budeme kontaktovať prostredníctvom e-mailu.  
 

1. 12. 2015

Tri mesiace, sedemsto súťažiacich, desiatky rozdaných kníh... a konečne aj 5x2 lístky na koncert skupiny Imagine Dragons v Bratislave! Tak vyzerá v bodoch  naša súťaž s knihou After – Bozk. Dnes žrebujeme poslednýkrát. Presvedč sa, či si nevyhral práve ty! 

 

10x kniha podľa vlastného výberu z YOLi
1. Eva Végsoová
2. Martina Mravcová
3. Jana Grušpierová
4. Milan Daniš
5. Michaela Siváková
6. Nikola Lachetová
7. Aneta Ducárová
8. Slávka Pohančaníková
9. Petra Fedorová
10. Lea Vallušová

 

5x2 lístky na koncert IMAGINE DRAGONS 19. januára v Bratislave!
1. Natália Ondrášková
2. Filip Urban 
3. Simona Viglašová 
4. Andrea Kumorovitzová
5. Emma Kavčáková 

 

20.11. 2015

1. Monika Muráriková
2. Martina Kováčová
3. Daniela Ondríková
4. Renáta Reichertová
5. Karolína Trojanovičová
6. Martina Maliniaková

Už sa nám to kráti! :) Priatelia, nezabúdajte, súťažíme len do konca novembra, ak ste sa ešte nezapojili, neváhajte. :) Dnešným výhercom srdečne blahoželáme! Súťaž stále pokračuje a okrem kníh hráš o lístky na super koncert Imagine Dragons v Bratislave. Sleduj náš Facebook a dozvieš sa všetko ako prvý!  

Dočítania, priatelia! 

 

 

 

13.11.2015

1. Timea Dubovská
2. Zlata Dugovičová
3. Denisa Kovalčíková
4. Karina Valachová
5. Jozef Uhľár
6. Mirka Baranová

A že piatok trinásteho! :) Nech nám o tom povedia svoje noví výherociva súťaže s knihou After - Bozk! :) Srdečne blahoželáme! Súťaž stále pokračuje a okrem kníh hráš o lístky na super koncert Imagine Dragons v Bratislave. Sleduj náš Facebook a dozvieš sa všetko ako prvý!  

Dočítania, priatelia! 

 

 

 

6. 11. 2015

1. Pavlína Jakubeková
2. Dominika Gyárfásová
3. Katalin Kissová
4. Alena Wenzlová
5. Eva Žišková
6. Lucia Zubková

Priatelia, s prvým novembrovým týždňom máme pre vás aj naliehavý odkaz: Ak ste sa ešte nezapojili do súťaže, najvyšší čas! Končíme tento mesiac! :) Novým výhercom srdečne blahoželáme. Súťaž stále pokračuje a okrem kníh hráš o lístky na super koncert Imagine Dragons v Bratislave. Sleduj náš Facebook a dozvieš sa všetko ako prvý!  

Dočítania, priatelia! 

 

 

 

30. 10. 2015 

1. Nikola Černá
2. Emília Labancová
3. Adriana Basistová
4. Lenka Beluchová
5. Viktória Nagyová
6. Jana Môťovská

Tak čo, koľkým z vás šťastné jednotky #11 priniesli šťastie? :) Novým výhercom aj tentoraz srdečne blahoželáme. Súťaž stále pokračuje a okrem kníh hráš o lístky na super koncert Imagine Dragons v Bratislave. Sleduj náš Facebook a dozvieš sa všetko ako prvý!  

Dočítania, priatelia! 

 

 

 

23. 10. 2015

1. Petra Rusnáková
2. Natália Malíková
3. Veronika Kováčová
4. Daša Dohnalová
5. Simona Horňáková
6. Vanesa Vaľková

Dnes oslavujeme malé výročie. :) Presne desaťkrát sme odmenili niekoľkých z vás, ktorí sa zapojili do súťaže s knihou After - Bozk. Novým výhercom aj tentoraz srdečne blahoželáme. Súťaž stále pokračuje a okrem kníh hráš o lístky na super koncert Imagine Dragons v Bratislave. Sleduj náš Facebook a dozvieš sa všetko ako prvý!  

Dočítania, priatelia! 

 

 

 

16. 10. 2015 

1. Michal Števanka
2. Andrea Marciusová
3. Martina Fraňová
4. Anna Zahradníková
5. Samuel Gerinec
6. Klaudia Pribula

Čím dlhšie súťaž trvá, tým väčšiu radosť nám robíte! :)Teší nás, že sa do súťaže zapája čoraz viac chlapcov! :) A teraz nevieme, všetci majú frajerky alebo naozaj toľko čítajú? ;) Novým výhercom srdečne blahoželáme. Súťaž stále pokračuje a okrem kníh hráš o lístky na super koncert Imagine Dragons v Bratislave. Sleduj náš Facebook a dozvieš sa všetko ako prvý!  

Dočítania, priatelia! 

 

 

9. 10. 2015

1. Petra Nuštáková
2. Ema Huňadyová
3. Radovan Gábriš
4. Michaela Helíková
5. Hana Mozolová
6. Lenka Loová

Keď sme vyhlásili súťaž s knihou After - Bozk, bol horúci august. Dnes sa tešíme z prvých jesenných dní a knihy stále rozdávame. :) Novým výhercom srdečne blahoželáme. Súťaž stále pokračuje a okrem kníh hráš o lístky na super koncert Imagine Dragons v Bratislave. Sleduj náš Facebook a dozvieš sa všetko ako prvý!  

Dočítania, priatelia! 

 

 

 

2. 10. 2015

1. Andrea Grausová
2. Dominika Žigová
3. Branislava Kaňuščáková
4. Zuzana Tumova
5. Mária Šafárová
6. Nadežda Šuňalová

S knihou After - Bozk si stále v hre! :)  Novým šťastlivcom srdečne blahoželáme. Súťaž stále pokračuje a okrem kníh hráš o lístky na super koncert Imagine Dragons v Bratislave. Sleduj náš Facebook a dozvieš sa všetko ako prvý!  

Dočítania, priatelia! 

 

 

 

25. 9. 2015

1. Mikuláš Prokop
2. Karin Gálová
3. Ivana Petrová
4. Michaela Ťapušková
5. Zuzana Babiaková
6. Anna Kozáková

Magická šestka! :) Presne šesťkrát sme šiestich z vás odmenili knihou podľa vlastného výberu. Tu sú ďalší výhercovia,  gratulujeme. :) Súťaž stále pokračuje a okrem kníh hráš o lístky na super koncert Imagine Dragons v Bratislave. Sleduj náš Facebook a dozvieš sa všetko ako prvý!  

Dočítania, priatelia!

 

 

 

18. 9. 2015

1. Lucia Kružliaková 
2. Laura Macková
3.Tereza Čillíková
4. Katarína Biskupičová
5. Peter Bošák
6. Nina Petrová

Už piaty týždeň vám robíme radosť s našou knihou After - Bozk, a neprestaneme s tým až do konca novembra! :) Tu sú ďalší výhercovia,  gratulujeme. :) Súťaž stále pokračuje a okrem kníh hráš o lístky na super koncert Imagine Dragons v Bratislave. Sleduj náš Facebook a dozvieš sa všetko ako prvý!  

Dočítania, priatelia!

 

 

 

11. 9. 2015

1. Ľubica Masaryková  
2. Miroslav Rácik
3. Anna Pokorná
4. Kristína Kocúnová
5. Lucia Škorvánková
6. Tomáš Hrnčiar

Tak sa nám zdá, že piatky dostali úplne inú príchuť! :) Máme tu ďalších 6 výhercov s knihou After - Bozk. Všetkým gratulujeme! Súťaž pokračuje až do konca novembra a okrem kníh hráš o lístky na super koncert Imagine Dragons v Bratislave. Sleduj náš Facebook a dozvieš sa všetko ako prvý!  

Dočítania, priatelia!

 

 

4. 9. 2015

1. Lea Šimonová    
2. Soňa Hartlová
3. Nikola Filipovská
4. Kristína Mošková
5. Michaela Kleinová
6. Vilma Mazaňová

Uteká to ako voda a dokopy sme odmenili už 18tich z vás, milí čitatelia. :) Máme tu ďalších 6 výhercov, tak sa rýchlo presvedč, či medzi šťastlivcami nie si práve ty! Súťaž pokračuje až do konca novembra a okrem kníh hráš o lístky na super koncert Imagine Dragons v Bratislave. Sleduj náš Facebook a dozvieš sa všetko ako prvý!  

Dočítania, priatelia!

 

 

28. 8. 2015 

 

1. Zuzana Illášová     
2. Lucia Chorvátová
3. Ema Jakušová
4. Alexandra Bučková
5. Pavlína Hášová
6. Diana Letková

Sľuby sa sľubujú... a YOLi rozdáva. :) Máme tu ďalších 6 výhercov, ktorým urobíme krajší víkend. Ostatní, nepoľavujte! :) Súťaž pokračuje až do konca novembra a okrem kníh hráš o lístky na super koncert Imagine Dragons v Bratislave. Sleduj náš Facebook a dozvieš sa všetko ako prvý!  

Dočítania, priatelia!

 

 


21. 8. 2015

1. Jana Ambrušová     
2. Ivana  Balážová
3. Karin Kurucová
4. Terézia Tisoňová
5. Zdenka Gomoryová
6. Ariel Malkic

 

Ak si sa nenašiel medzi vyžrebovanými, nezúfaj! Súťaž pokračuje až do konca novembra a okrem kníh hráš o lístky na super koncert Imagine Dragons v Bratislave. Sleduj náš Facebook a dozvieš sa všetko ako prvý!  

Dočítania, priatelia!


Právě vychází
Nejčtenější články Doporučené články