autor

YOLi

Vyhraj lístky na koncert IMAGINE DRAGONS a 100 kníh z YOLi!

K veľkým knihám patria veľké súťaže! :) Samozrejme, nemyslíme knihy  "veľké" len rozsahom (hoci tentoraz by to celkom sedelo, keďže After má takmer 600 strán),
no narážame na ich obrovský úspech. Po knihe, ktorá sa doslova stala internetovou senzáciou, sme ihneď siahli aj my a čítame, čítame, čítame. Prídaj sa k nám a... VYHRAJ TO! 

Internetový OŠIAĽ spôsobilo nenápadné dievča v NEMOŽNEJ sukni!
Priznaj sa! Teraz určite číta každá utiahnutá, na prvý pohľad nudná a nenápadná knihomoľka. Presne taká istá je aj hrdinka nášho príbehu Teresa, ale nedaj sa oklamať. Pod uhladenou sukňou ukrýva toľko vášne, až ti vháňa červeň do líc! A rozpáliť ju dokáže jedine on... Chalan so strapatými vlasmi, sebavedomým britským prízvukom a s pírsingom v pere. Božský Hardin!

Tessa je slušne vychované dievča a randí s milým, spoľahlivým chlapcom. V živote má jasný cieľ, ambície a matku, ktorá dohliada, aby to tak zostalo. Jasnačka, ani náhodou sa neplánovala zaľúbiť do iného a už vôbec nie práve do TAKÉHO!, ktorému v posteli skončí každá (a ak aj nie, určite po tom aspoň túžila). Lenže na vysokoškolskom internáte veci fungujú inak, než máš naplánované, a žúry môžu dopadnúť... nuž, kadejako. 
Hardin zďaleka nie je ideál (a ver, to mu teraz lichotíme). Je drzý a nepozná hraníc. Samozrejme, pod povrchom skrýva zranené srdce, lenže oveľa jednoduchšie je svetu ukázať pokerkované telo než svoje slabosti. Doslova ho rozčuľuje, ako veľmi ho priťahuje tá nenápadná dievčina, ktorá stále číta Búrlivé výšiny a je múdrejšia než ktokoľvek v jeho okolí. A dopekla s ňou, ukrýva v sebe viac ohňa ako všetky jeho posteľné známosti dokopy!

Internetová senzácia! Kúp si AFTER - BOZK, vyhraj lístky na koncert a 100 kníh z YOLi
Knihu After – Bozk číta celý svet! Jej autorka Anna Toddová začínala rovnako ako ty – ako čitateľka. Svoj príbeh uverejnila na sociálnej sieti a dnes zažíva obrovský BOOM! Ak si kúpiš knihu, si v hre o lístky na super koncert kapely IMAGINE DRAGONS, ktorý bude v Bratislave 19. januára, a tiež 100 kníh z YOLi! Všetky informácie nájdeš tu: http://www.yoli.sk/na-kridlach

 

Anna Toddová žije s manželom v texaskom Austine. Vystriedala rôzne zamestnania, predávala kozmetiku aj pracovala na daňovom úrade. Anna bola odjakživa náruživá čitateľka, milovníčka chlapčenských hudobných skupín a romancí. Vďaka svojej spisovateľskej prvotine našla spôsob, ako spojiť všetky koníčky a svoje sny pretaviť do skutočnosti. Jej román After – Bozk si na Wattpade, sociálnej sieti pre čitateľov a spisovateľov, prečítala neuveriteľná miliarda ľudí a stal sa jednou z najdiskutovanejších internetových kníh všetkých čias. Anna sa pri písaní inšpirovala členom úspešnej britskej chlapčenskej skupiny One Directon Harrym Stylesom a vytvorila tak jednu z najfamóznejších fanúšikovských fikcií. Filmové práva už zakúpila spoločnosť Paramount Pictures.


Právě vychází
Nejčtenější články Doporučené články